İzmit Cami Isıtma İzmit Halı Altı Isıtma İzmit Karbon Isıtma

Kocaeli Karbon Isıtma Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

İzmit Cami Isıtma İzmit Halı Altı Isıtma İzmit Karbon Isıtma

0541 761 43 96

İzmit Karbon Isıtma olarak Camiler için Karbon Film Isıtma Sistemi uygulaması yapmaktayız. İzmit Cami Isıtma İzmit Halı Altı Isıtma İzmit Karbon Isıtma

İzmit Cami Isıtma Sistemleri

İzmit Karbon Isıtma

İzmit Karbon Isıtma

İzmit Cami Isıtma Sistemleri kırıp dökme işi olmadan basıt biçimde yapılabilmektedir. Zemin beton ise 1000gr/m2 sıkıştırılmış sert keçe döşenir böylelikle karıbon betonu değil halıyı ısıtır, caminin zemini ahşap ise keçe kullanılması zorunludur. Kullanılan keçeler 250 derecede fırınlanılarak üretildiğinden haşerelerin barınmasına olanak tanımaz ve sağlıklıdır.

 

İzmit Karbon Isıtma

İzmit Cami Isıtma

Keçe üzerine karbon film ısıtıcılar saf boyunca döşenir, camii büyüklüğüne göre belli noktalara ısı kontrol sensörü yerleştirilir. Safların uçlarındaki bakır levhalara elektrik kabloları lehimlenerek bilgisayarlı panoya bağlantısı yapılır. Tam otomatik pano ile sistem kontrol edilir, ısı değerleri ve zaman ayarları yapır halı üzerine serilerek montaj tamamlanır.

 

Uygun fiyat teklifimiz için bizi arayınız.

İzmit Karbon film ısıtıcı – İzmit halı altı cami ısıtma – İzmit Cami Isıtma
İzmit Karbon şerit cami halı altı ısıtma
Camilerimizde karbon film halı altı cami ısıtma sistemi; camilerimiz için en ideal ısıtma sistemidir.Camilerimiz alanları büyük ancak ısıtılması zordur. Isıtmak içinde ideal cami ısıtmayı tespit etmemiz gerekiyor. Bunun içinde ideal halı altı ısıtma sistemi karbon şerit filmler uygulanmaktadır.
İzmit Halı altı cami ısıtıcılar kısa sürede ısıyı halının yüzeyine verir. Halı üzerine oturan cemaatimiz hemen ısınmaya başlar. Karbon film halı altı cami ısıtmalar namaz vakti öncesinde 3 dakikalık bir sürede ısıtmaya başlar. Diğer ısıtma sistemlerinden beton (şab) altı ısıtıcılar ve kalorifer doğal gaz sistemleri ya devamlı ya da saatler evvelinden açılıp çalışması lazım ki cemaati namaz saatinde ısıtmaya başlasın. Bahsettiğim diğer ısıtıcılar maddi anlamda yıllık yakıt sarfiyatını kat be kat yüksek olmasına sebep olmaktadır.
İzmit hali altı ısıtma

İzmit Cami Isıtma İzmit Halı Altı Isıtma İzmit Karbon Isıtma

İzmit halı ısıtma
Camilerde bulunan İzmit cami alttan ısıtma sistemleri ise genel olarak bir kaç gruba ayrılır ancak biz size ikisinden bahsedeceğiz.
Borulu ısıtma sistemleri karbon film halı altı cami ısıtma sistemlerine göre ilk başta kazan ve sağlam boru konusunda biraz da maliyetli bir sistem. Ancak kurulduktan sonra caminin her yerini aynı şekilde ısıtan ve çok da sıcak tutan borulu ısıtma sistemleri, yaklaşık elli yıldan beridir kullanılan bir sistem. Geniş zamanda ısıtma olarak çok etkili olsa da ilk açıldıkları anda sıcak ortam oluşturamazlar ve kazan dairesi gerektirirler. Ayrıca da her cami planı için de ayrı bir proje çizilmesi gerekir.
İzmit halı altı cami ısıtma, İzmit cami alttan ısıtma sistemleri arasında en etkili ve en ucuz ısıtma sistemidir. Kurulumu çok basit olan ve diğer sistemlere göre de projelendirme gerektirmeyen karbon filmle ısıtma sistemleri doğa dostu bir sistemdir. Çok hızlı bir şekilde ısınabilen ve en güvenlidirler.
Şimdi ise ilk akla gelen ısıtma halı altı karbon şerit cami ısıtma olan elektrikli İzmit cami yerden ısıtma sistemleri geliyor. İzmit elektrikli yerden ısıtma sistemleri, borulu ısıtma sistemlerine göre nispeten daha kolay ve ucuz kuruluma sahiptirler.
Sizde hemen yerden ısıtma yöntemi ile daha hızlı ve kolay bir ısınma gerçekleştirebilir hayatınızı daha yaşanılabilir ve mutlu kılabilir, daha az ısınma parası ödeyerek hayatınızda hem avantajlı olabilir hem de daha kolay yaşantıyı sağlayabilirsiniz. İzmit karbon film Halı altı cami ısıtma yöntemi size artık çok yakın!
İzmit halı altı cami ısıtma yalıtım ve panolu olmalı
Camilerimizde, halı altı cami ısıtma sistemi zemin soğuk bir beton olursa ısıyı çekeceği için böyle ortamlarda keçe kullanımı kesinlikle önerilir. Sadece camilerde değil de istenilen her alanda kullanımı kolay olan bu ürün çok yüksek ısılara dayanıklı olduğu için yanmaz erimez veya hiçbir şekilde tehlike yaratmazlar. Döşeme şeklinde kullanıldığı gibi taşınabilir şekilde de kullanılır.
Camilerimizde İzmit karbon film cami altı ısıtma kullanımı kolaylaştırmak için dijital termostatlı saatler yardımıyla kullanılır. Bu saatler zaman ve şehir ayarlı olup istenen sürede yanıp sönebilir. Yapısı itibariyle ince olduğu için çabuk ısınıp çabuk soğur. Saatler bir kaza ve tehlikeye neden olmamak için ısıtma panosu adı verilen özel kutular içinde muhafaza edilirler.
İzmit halı altı ısıtıcı, açıkta fazla kablo ve materyal bulunmadığı için tehlike ve görüntü kirliliği yaratmazlar. 0.25 cm e kadar boyutlandırabilme. Karbon film her yerde rahatlıkla kullanılır. İnce yapıya sahip olduğu için saklanması kolaydır ve kalabalık yaratmaz.
Sıcak ortamlar için karbon film halı altı cami ısıtma
Sıcak ortamlar için halı altı cami Isıtma sistemlerimiz ve fiyat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilmek için Uğur Elektrik cami halı alttan ısıtma sistemleri firmamızla iletişim numaralarımız aracılığı ile iletişim ulaşabilirsiniz. Personelimizden merak ettiğiniz tüm konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Camilerimizde yerden ısıtma sistemi özellikle ülkemizde geçen soğuk kış aylarının hesaba katacak olursak birçok bölge de evlere İzmit karbon film ısıtıcı, İzmit halı altı ısıtma sistemlerinin kurulması lazım. Sistemi kur duracağınız şirketi seçerken de dikkatli davranmalısınız. İşini dikkatlice yapmayan ve malzemeden çalan şirketlerin kurmuş olduğu tesisatlar da sürekli arızalar çıkar.

İzmit CAMİ HALI ALTI ISITMA SİSTEMLERİ

İzmit Cami halı altı ısıtma sistemlerinde doğru ısıtma sistemini seçmek en önemli kararlardan bir tanesidir. Bu yüzden İzmit cami ısıtmada kullanabileceğiniz en ekonomik ve kullanışlı olan Karbon film ısıtıcılardır. Karbon film ısıtıcılar ile caminin tamamı değil hedeflenen bölgelerin ısınması sağlanır. Bu sayede fazla enerji tüketimini önüne geçilmiş olur ve yüksek elektrik faturası derdinden kurtulmuş olursunuz. İzmit yerden ısıtma sistemlerinin kullanılmasının en önemli sebeplerinden birisi de, hiç kuşkusuz cami ısıtılacak alanın çok fazla olmasıdır. Bildiğiniz gibi camilerde hali hazırda kullanılan ısıtma yöntemi kaloriferdir. Fakat kaloriferlerin camileri ısıtması için erken yakılması ve sürekli yakıt eklemesi yapılması gerekmektedir. Bunu sonucunda da ek camilerimize ek bir maliyet getirmektedir.
Fakat İzmit alttan ısıtma sistemlerinde kullanılacak olan teknoloji sayesinde sadece cemaatin olduğu bölge ısıtılarak enerji tasarrufu sağlanmış olur. Namaz vakitlerinden 10 dakika önce açılan ısıtma sistemi ile istenilen bölgeler hızlı ve ekonomik bir şekilde ısıtılmış olur. İzmit yerden ısıtma sistemlerinde en uygun malzemelerin temin edilmesi ve uygulanması yapılarak birinci sınıf karbon film ısıtıcılar kullanılarak hiçbir artı masraftan kaçınılmayarak, gerekli olan tüm montaj ve güvenlik tedbirleri alınarak İzmit ve çevresinde bulunan camileri en uygun fiyat garantisi ile ısıtıyoruz. İzmit yerden ısıtma sistemlerinde karbon film kullanımının en önemli nedenlerinden biriside caminin tamamını değil sadece istenilen saf ve uzunlukta alanın ısıtılması ile çok fazla ekonomik kazanç elde edilmiş olur.

ZEMİN ISITMA YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Zemin ısıtma sistemi için kullanılan malzemelerin 1. Sınıf kalitede ve TSE standartlarında olan malzemelerin kullanılmasına dikkat etmeniz gerekir. İzmit cami ısıtma, sistemin tam randımanlı bir şekilde çalışabilmesi için özellikle kabloların ısınma derecelerinin uygun olması, ve mutlaka camilerde yapılan ısıtma alanının çok yada az olduğuna bakılmaksızın ısı kontrol panolarının kullanılması ve ayrıca İzmit cami ısıtma sisteminin sağlam, dürüst, güvenilir ve her zaman teknik destek verebilecek bir firmaya yaptırmanız hem verimlilik hem de güvenlik için önem arz etmektedir.

İzmit CAMİ YERDEN ISITMA SİSTEMİ

Cami ısıtma sitemlerinde kullanılan en ucuz ısıtma yöntemi karbon film ısıtıcılar kullanılarak yapılan yerden ısıtma yöntemidir. Çünkü İzmit yerden ısıtma, yapılan çalışma ile caminin tamamı değil sadece ısıtılmak istenilen bölgelerdeki safların ayak kısımlarına 80 cm enindeki karbon ısıtıcılar konularak lokal ısıtma sağlanmaktadır.
Bu yüzden İzmit Cami ısıtma için en ekonomik ısıtma yöntemi karbon film ısıtıcılar ile yerden ısıtma yöntemidir. Bu sistemlerin en güvenilir yani ise rezistansın bulunmamasıdır. Kolay arıza vermemesi ve herhangi bir arıza da arızanın kısa süre içerisinde giderilebilmesidir.

EN EKONOMİK ve SICAK ISITMA SİSTEMİ

İzmit yerden ısıtma sistemlerinde kullanılan bu sistem sayesinde cami cemaatleri en ekonomik bir şekilde ısınmaktadır. Namaz vakitlerinden 5 dakika önce sistemin açılması halıların ısınması için yeterli olacaktır. Sistem elektronik termostat kontrollü olup istenilen ısıya ulaştığı zaman otomatik olarak elektrik akımını keserek tasarruf yapmaktadır. Karbon film ısıtıcılar ile İzmita cami ısıtma sistemlerin de kullanılan teknoloji sayesinde homojen ısı dağılımı yapılarak kısa sürede tüm yüzeyde aynı sıcaklık elde edilir. Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.
Yüksek teknoloji ürünü sayesinde İzmit Cami ısıtma sisteminin kurulumu için asla ve kesinlikle bir inşaat çalışması, kırma,dökme,delme vb gibi bir çalışma yapılmamaktadır. Basit bir şekilde çok kısa süre içerisinde tamamen inşaatsız kurulum yapılmaktadır. Montaj sırasında kurulum yapılan yerlerde herhangi bir kirlilik veya atık kalmamaktadır. Kurulum ve montaj sonrasında sistem çalışmaya hazırdır. Yapının mimarisinde kullanılan çini, mozaik vb malzemelere zarar vermediğinden tarihi camilerde uygulaması son derece kolay ve zararsızdır.

HİZMETLERİMİZ

  • İzmit cami ısıtma
  • İzmit halı altı ısıtma
  • İzmit cami ısıtma panosu
  • İzmit karbon film ısıtma
  • İzmit cami halı ısıtma sistemleri
  • İzmit cami zemin ısıtma
  • İzmit cami halısı kocaeli
  • İzmit halı alttan ısıtma
  • İzmit cami hali isitma sistemi
  • İzmit cami alttan ısıtma fiyatları

0541 761 43 96

Kocaeli Karbon Isıtma

Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

0541 761 43 96

error: Content is protected !!