Ev ve Ofis için Karbon Isıtma

Kocaeli Karbon Isıtma Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

Ev ve Ofis için Karbon Isıtma

Ev için Halı Altı Isıtma – Karbon Film

Firmamızın ısıtıcı filmleri Güney Kore’den ithal edilmektedir.Isıtma filmlerinin gücü 220 Watt / m2 ile 2200 Watt / m2 arasındadır. Isıtıcı filmler cami halı altı ısıtma yanında ev , ofis ısıtılmasında , kapalı balkon parke altı ısıtılmasında , kış bahçesi ısıtılmasında , spor salonu ve restoran ısıtılmasında da kullanılır. Termostatlı Özel Siparişleriniz Alınır..

Bina ısıtılması yanında muhtelif ürünler halinde de satışa sunulmuştur. Ayak sobası diye tabir ettiğimiz 50 Watt gücündeki taşınabilir ısıtıcı ile hazır halı şeklinde halı sobamız bunlardan birkaç tanesidir. Cami halı altı ısıtıcılarımız son derece ekonomik olarak kurulmaktadır.Cami ısıtma sistemlerimiz son derece güvenli ve sağlıklıdır. Cami ısıtıcılarımızın herhangi bir yangın riski yoktur.

Karbon ısıtma sistemi Ofisler içinde ideal bir ısıtma sistemidir. döşeme malzemesinden önce karbon film döşenir. her odanın ayrı termostatı vardır. parkenin altına çok kısa sürede montaj edilir . bütün ısıtma sistemlerinden daha konforlu ve işletmesi kolaydır. bütün canlılarda olduğu gibi insanın ayağının ısıtılması konforlu ısınma hissini artırdığından daha düşük ortam sıcaklığında bile daha fazla konfor sağlar. Son Derece sağlıklıdır.

Döşeme üst sıcaklığı 30-33 Derecedir. ve bu sıcaklık ısınma hissinin oluştuğu sıcaklıktır. Ortam serin bile olsa üşümezsiniz, çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlarsınız.

Parke döşemeden önce sistem yapılmalıdır. Eğer parke döşenmiş bir ev ise, parkenin kaldırılması gerekmektedir.

0541 761 43 96

Kocaeli Karbon Isıtma

Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

0541 761 43 96

error: Content is protected !!