Cami Altı Isıtma Sistemleri

Kocaeli Karbon Isıtma Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

Cami Altı Isıtma Sistemleri

Cami Altı Karbon Film Isıtma Sistemleri

Isınan havanın yukarı çıkması sebebiyle en uygun ısıtma sistemi Halı altı ısıtma Sistemi’dir. Sistemimiz zamana duyarlılığıyla istenilen saatte yani bir vakit ezanından belli bir süre önce devreyi açıp ısınmasını sağlar tekrar isteğe bağlı olarak istenilen saatte yani namaz bitimi devrenin otomatik olarak kapanmasını sağlar buda elektrik tüketiminde çok büyük bir sarfiyatın önlenmesini sağlar.

Cemaatimizi en uygun en az maliyet ve titiz bir çalışma sonucu ısıtmak tayız.Zeminde kullanılan halı altı ısıtma sistemi halı altında belirginlik oluşturmaz.

Alt zemine yalıtım ve dayanıklılık sağlaması için keçe montajı yapmaktayız.Kullanım koşullarına göre 50 yıl dayanıklılığı olup halı alı ısıtma sitemine 3 yıl garanti vermekteyiz.

Her saf ayrı ayrı kumanda edilebilir.Uygulaması kolay olup halılarda herhangi bir tahribat oluşturmaz Sistemimiz mevcut şebeke gerilimi veya güce göre trifaze hat ile çalışmaktadır.

Yapı itibariyle yalıtkan malzemeden oluştuğu için elektrik kaçağı oluşturmaz (amacımız havayı değil cemaati ısıtmak, rahat ve huzur içinde ibadet etmelerini sağlamaktır).

Camilerimizi en az enerjiyle ve en ucuz bir şekilde sorunsuzca ısıtmaktayız. Uygulaması son derece kolay verimi yüksektir. Uygulama, kolaylığı, her, hangi, bir, tadilat, tamirat, gerektirmemektedir. Yapının mimarisinde kullanılan çini, mozaik vb. malzemelere zarar vermediğinden tarihi camilere uygulanması son derece kolay ve zararsızdır.

Dayanıklı olduğundan bozulma problemi yoktur.Halının üstünde 25/27 C ısı verir. PVC izolasyonlu olduğundan kesinlikle elektrik kaçağı olmaz.

Yerden ısıtma sistemi insan anatomisine en uygun ısıtma sistemidir. Bunun nedeni ayakları sıcak baş bölgesini serin tutmasıdır. Ayak sıcaklığı 26C civarında iken baş bölgesi 18C civarında olmaktadır.

Isınan havanın yukarı doğru tatlı sirkülâsyonu sistemin temelini oluşturur. İnsan vücudunun bir özelliği olan ayak tabanlarındaki ölü hücrelerin çoğunluğu nedeniyle ayak tabanları çok geç ısınır ve çok geç soğur. Fizik kuralına göre ısınan hava yukarı doğru çıktığından dolayı en ideal ısınma sistemi yerden ısınma sistemidir.

Elektrikle çalışan modüler halı altı ısıtma sistemi. Sistemimiz PVC izolasyonlu rezistans, zaman rölesi ve bununla birlikte birçok otomasyon devre elemanlarından oluşmaktadır. Yani tam anlamıyla akıllı bir sistemdir.

Karbon Film Isıtma Sistemleri
Karbon Film Isıtıcı – Isıtma Sistemleri

Halı,parke,pvc ve daha bir çok döşeme türünde kullanılacak en ideal ısıtma, karbon film ısıtma sistemidir. Camiilerde,otellerde ,hastanelerde yerden ısıtma sistemi kullanılacak bir çok mekanda karbon film ısıtma kullanılır. Uygulanması kolay olduğu için hızlı ve mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Halı Altı Isıtma – Karbon Film – Karbon Film Isıtma

Zemin ısıtma sistemi insan yapısına uygun en iyi ısıtma sistemdir.Karbon ısıtıcı film, iletken olmayan ve yanmayan filme ısıtıcı karbon tabaka ve kirlilik önleyici tabakanın işlenmesi, bakır şerit ile elektrodun hazırlanması sonrası PET film ile lamine işleminin yapılması ile oluşturulan son teknoloji yassı bir infrared ısıtıcıdır.Normal ısıtıcılardan farklı olarak filmin tümüne yayılı bulunan ısıtıcı karbon tabakadan sağlığa faydalı infrared ışınlar sayesinde güneş ışığı benzeri bır sıcaklığı hissetmek mümkündür.

Karbon ısıtma filmleri ile gerçek bir konfor tam ısıtma sağlar.Son derece ekonomik ve güvenli olmasından dolayı her zaman tercih sebebi olmuştur. Karbon film ısıtma sistemi 6mm kalınlığında , 200 mikron alimunyum ile kaplı bir ısı yalıtımı sağlar. Bu yüzden karbon film ısıtma havayı değil,insanı ısıtır.

İletişim: 0541 761 43 96

0541 761 43 96

Kocaeli Karbon Isıtma

Cami Halısı ve Cami Isıtma Sistemleri

0541 761 43 96

error: Content is protected !!